26%-kal nőtt a tejtermelés hazánkban

Ahhoz, hogy a tejágazat ma sikerágazat legyen Magyarországon, nagyon sok munka kellett, a siker alapja a feldolgozók és a termelők együttműködése – mondta Feldman Zsolt. Feldman Zsolt, az Agrárminisztérium mezőgazdaságért és vidékfejlesztésért felelős államtitkára arról beszélt, hogy „Új világ kezdődött… Jövőálló megoldások” címmel a tej világnapja alkalmából az elmúlt egy évtizedben 26 %-kal nőtt a …

26%-kal nőtt a tejtermelés hazánkban Read More »